• RAMPAGE LD32FH8183MT 32" 80 EKRAN FHD IPS ANDROID 13.0 DOKUNMATİK SMART TAŞINABİLİR MONİTÖR
Ürün Kodu: 202605009
Marka: Rampage
0 Değerlendirme
30.917,15 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
    Ücretsiz Kargo
    En geç 14 Mayıs, 2026 Perşembe günü kargoda.
    🚚 Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda
    Ürün Adı32” Android Smart Screen
    MarkaRampage
    ModelLD32FH8183MT
    İşlemciMediaTek MT6769 (Helio G85) Octa-Core
    İşlemci Mimarisi2x Cortex-A75 + 6x Cortex-A55
    Uzaktan KumandaBluetooth Kumanda
    Bluetooth Eşleştirme ModuHome + Geri tuşuna 3 saniye basılı tutarak eşleştirme modu
    DRM DesteğiWidevine L3
    HDCP DesteğiYok
    Grafik İşlemciMali-G52 MC2
    RAM8 GB
    Dahili Depolama128 GB
    İşletim SistemiAndroid 13
    Ekran Boyutu32”
    Çözünürlük1920 x 1080
    Panel TipiIPS
    Yenileme Hızı60 Hz
    Parlaklık250 cd/m² (Max)
    Dokunmatik10 Nokta Kapasitif
    En-Boy Oranı16:9
    Kullanma Süresi5+ Saat
    Wi-Fi802.11 a/b/g/n/ac (2.4G + 5G)
    Bluetooth5.0
    Ön Kamera13 MP (4208 x 3120)
    Hoparlör8? 5W x2
    MikrofonDahili
    BağlantılarHDMI x1, USB-C x1, USB 3.0 x1, DC In x1
    SensörGravity Sensor (90° Destekli)
    Batarya Kapasitesi15000 mAh
    Güç Adaptörü90W