• DAHUA DHI-CS4220-16GT-240 20 PORT 10/100/1000 GIGABIT (16xPOE 240W +2SFP) YONETİLEBİLİR SWITCH
Ürün Kodu: 202407017
Marka: Dahua
0 Değerlendirme
9.268,43 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
    Ücretsiz Kargo
    En geç 14 Mayıs, 2026 Perşembe günü kargoda.
    🚚 Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda
    Basic
    Switching Capacity
    40 Gbps
    Packet Forwarding Rate
    29.76 Mpps
    Description of Function Slots
    PoE Power
    Port 1-2 ≤ 90 W, Port 3-16 ≤ 30 W, total ≤ 240 W
    Layer
    Layer 2
    Operating Temperature
    –10 °C to +55 °C (+14 °F to +131 °F)
    Operating Humidity
    5% –95% (RH), non-condensing
    Power Supply
    Built-in power supply: 100–240 VAC, 47–63 Hz, max 4 A
    Power Consumption
    Idling: ≤8.3 W ; Full load: 265 W
    Statics Protection
    Air discharge: 8 kV; Contact discharge: 6 kV
    Lightning Protection
    Common mode: 4 kV; Differential mode: 2 kV
    Net Weight
    2.37 kg (5.21 lb)
    Product Dimensions
    440 mm × 220 mm × 44 mm (17.32" × 8.66" × 1.73") (L × W × H)
    Hardware
    PoE
    Yes
    Ethernet Port
    16
    Reset Button
    1
    Storage Temperature
    –40 °C to +70 °C (–40 °F to +158 °F)
    Storage Humidity
    5%–95% (RH), non-condensing
    Performance
    MTBF
    86.94 years
    Packet Buffer Size
    4 Mbit
    Jumbo Frame
    15K Byte
    MAC Table Size
    8K
    VLAN Number
    32
    Communication Standard
    IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab; IEEE802.3z
    Feature
    PoE Protocol
    IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE; IEEE802.3bt
    PoE Power Consumption Management
    Yes
    PoE Pin Assignment
    1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
    Long Distance PoE Transmission
    Ethernet Loop Protection
    STP/RSTP
    VLAN Function
    Port-based VLAN
    IEEE 802.3x Flow Control
    DHCP Function
    DHCP Client
    Equipment Management
    Web management; App management
    General
    Gross Weight
    3.02 kg (6.64 lb)
    Packaging Dimensions
    540 mm × 342 mm × 90 mm (21.26" × 13.46" × 3.54") (L × W × H)