• DAHUA DH-S4220-16GT-240 20-PORT YÖNETİLEBİLİR DESKTOP GIGABIT SWITCH WITH 16-PORT POE
Ürün Kodu: 202605010
Marka: Dahua
0 Değerlendirme
9.284,71 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
    Ücretsiz Kargo
    En geç 14 Mayıs, 2026 Perşembe günü kargoda.
    🚚 Saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda
    Hardware
    Included Power Adapter
    Yes
    PoE
    Yes
    Ethernet Port
    18
    Optical Port
    2
    Ethernet Port Speed
    10/100/1000 Mbps
    Optical Port Speed
    1000 Mbps
    Description of Function Slots
    Port 1-16: 16 × RJ45 10/100/1000 Mbps(PoE)
    Port 17-18: 2 × RJ45 10/100/1000 Mbps
    Port 19-20: 2 × SFP 1000 Mbps
    Debugging
    Console × 1
    Reset Button
    1
    Power Supply
    100-240 VAC, 50/60 Hz, 3.5 A
    Operating Temperature
    –10°C to 55°C (+14°F to +131°F)
    Operating Humidity
    5%–95% (RH)
    Power Consumption
    Idling load: ≤ 20 W;
    Full load: 240 W
    Performance
    Management Type
    MTBF
    467125.73 hours
    Switching Capacity
    56 Gbps
    Packet Forwarding Rate
    29.76 Mpps
    Packet Buffer Size
    4.1 Mbit
    Jumbo Frame
    10K Byte
    MAC Table Size
    8K
    VLAN Number
    4K
    VLAN Interface
    10
    Dynamic ARP
    512
    Communication Standard
    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad
    Feature
    PoE Protocol
    IEEE802.3af (PoE); IEEE802.3at (PoE+); Hi-PoE; IEEE802.3bt (PoE++)
    PoE Power
    Port 1-2: ≤ 90 W
    Port 3-16: ≤ 30 W
    Total: ≤ 240 W
    PoE Power Consumption Management
    PoE Pin Assignment
    1,2,4,5 (V+),3,6,7,8 (V-)
    Long Distance PoE Transmission
    Spanning Tree Protocol
    STP; RSTP
    VLAN Function
    Link Aggregation
    Static link aggregation; LACP
    IEEE 802.3x Flow Control
    IEEE 802.3X-based flow control (full-duplex)
    Multicast
    IGMP Snooping
    DHCP Function
    DHCP client
    DHCP-Server
    DHCP-Snooping
    Security
    IEEE 802.1x
    ACL
    Equipment Management
    WEB(http and https)
    SNMP V1/V2C/V3
    General
    Statics Protection
    Air discharge: 8 kV;
    Contact discharge: 6 kV
    Lighting Protection
    Common mode: 4 kV;
    Differential mode: 2 kV
    Net Weight
    3.405 kg (7.51 lb)
    Gross Weight
    4.51 kg (9.94 lb)
    Product Dimensions
    440 mm × 300 mm × 44 mm (17.32" × 11.81" × 1.73")
    Packaging Dimensions
    525 mm × 410 mm × 110 mm (20.67" × 16.14" × 4.33")
    Certifications
    CE, FCC
    Transmission Performance:
    Switch power supply voltage 53V.
    CAT5E/CAT6. Max. DC resistance < 10Ω/100m
    Cable(m)
    Load Capacity(W)
    Bandwidth(Mbps)
    IEEE802.3bt 90W
    100
    Hi-PoE 60W
    100
    IEEE802.3at 30W